Kineziterapija

„Reabilitacija – tai parodyti žmonėms, ką jie gali padaryti dėl savęs.“

– Karel Lewit (1916-2014)

kam reikalinga kineziterapija?

preabilitacijaI

Besiruošiantiems klubo, kelio, čiurnos, peties sąnario protezavimui ar meniskų bei raiščių operacijoms, siekiant palengvinti ir pagreitinti reabilitacijos procesą po operacijos.

Neretai preabilitacija atskleidžia, ar iš tiesų reikalinga operacija – įvertinus pasiektą funkciją ir asmens tikslus bei poreikius, nusprendžiama, kad operacija nebėra reikalinga, nes pašalinami funkciniai trūkumai.

reabilitacijaI

Reabilitacija reikalinga po įvairių griaučių-raumenų sistemos sutrikimų, traumų ir operacijų (kaulū lūžių,  raumenų, raiščių ir sausgysių patempimų bei plyšimų, tarpslankstelinių diskų pažeidimų, pereikvojimo sindromų, insulto, infarkto ir kt.).

Naudojant įvairias kineziterapines priemones bei įrankius gerinama fizinė funkcija pagal kiekvieno lūkesčius ir galimybes, kad būtų lengviau grįžti į įprastą gyvenimo ritmą. Siekiama optimizuoti aktyvias judesių amplitudes, raumenų ištvermę, jėgą bei koordinaciją, laikyseną ir fizinę funkciją atsižvelgiant į poreikius.

prevencija sportui ir ne tik

Sporto kineziterapija aktuali ne tik intensyviai sportuojantiems profesionalams ar mėgėjams, patyrusiems traumą, turintiems atramos-judamojo aparato sutrikimų, bet ir siekiantiems sumažinti jų atsinaujinimo ar atsiradimo riziką, ypač prieš naujo sportinio sezono pradžią.

Aktualu pradedantiems užsiimti nauja sporto šaka ar grįžtantiems po ilgos pertraukos.

senjorams

Tam, kad natūralūs, su senėjimu susiję procesai kuo mažiau ribotų gyvenimo kokybę ir leistų juo džiaugtis kiekvieną dieną.

nesate tikri, ar jums reikalinga kineziterapija?

Dažniausiai pasitaikantys sutrikimai, kuriems reikalinga kineziterapija: pečių asimetrija, kuprelė (hiperkifozė), stuburo linkių sumažėjimas (patiesėjusi lordozė ir kifozė), talijos trikampių asimetrija, skoliozė, pėdos skliauto bei kojų formos (X (valgus deformacija) arba O (varus deformacija)) nukrypimai nuo normos, artrozė, artritas, reumatoidinis poliartritas, tarpslankstelinė išvarža, stuburo osteochondrozė, spondiliozė, kvėpavimo ligos, virškinimo ligos, traumų (lūžių, patempimų, plyšimų) sukelti sutrikimai, juosmens ir tarpumenčio, kaklo skausmai, bendra įtampa.

Turite klausimų?

Palikite mums žinutę!